LBAS darba tiesību un darba aizsardzības speciālisti sniedz konsultācijas Valmierā

12. aprīlī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) darba tiesību un darba aizsardzības speciālisti dosies uz Valmieru, lai sniegtu konsultācijas turienes darbiniekiem un Valmieras tehnikuma audzēkņiem. 

Vidzemes darbinieku tikšanās ar LBAS darba tiesību un darba aizsardzības konsultantiem sāksies plkst. 13.00 Valmieras integrētās bibliotēkas Klusajā lasītavā, 2. stāvā. 

LBAS darba tiesību konsultants Kaspars Rācenājs Vidzemes arodbiedrību biedrus informēs par plānotajiem grozījumiem Darba likumā, kā arī sniegs konsultācijas par Darba likuma praktisku piemērošanu, atbildot uz konkrētiem jautājumiem par darba tiesisko attiecību problēmsituācijām. Savukārt LBAS darba aizsardzības konsultants Mārtiņš Pužuls pastāstīs par sociālajām garantijām, kādas pieejamas, ja noticis nelaimes gadījums darbā vai darbiniekam ir arodslimība. Tāpat darbiniekiem būs iespēja saņemt individuālas konsultācijas par darba aizsardzības jautājumiem. 

Rīta pusē LBAS darba tiesību un darba aizsardzības konsultanti tiksies ar Valmieras tehnikuma audzēkņiem, lai informētu topošos darba ņēmējus par aktuālo darba tiesību jomā, kā arī lai skolēni veiksmīgāk sagatavotos konkursam PROFS.

VAIRĀK PIELIKUMĀ! - Konsultacijas_darbiniekiem_LBAS_Valmiera_12042017.pdf (Konsultācijas darbiniekiem).